با ما در ارتباط باشید041-3166 داخلی (601)

درباره ما

درباره شرکت

تامین کالا آشنارام

به پاسداشت بهره مندی از موهبت نیروهای متخصص و ظرفیتهای موجود در گروه صنعتی پارس ساختار، شرکت تامپن کالای آشنارام در سال 1395 با هدف ایجاد ساختارهای بازرگانی توانمند، تاسیس و ثبت رسمی گردید. هدف گذاری اولیه این شرکت، با توجه به گسترش روز افزون فعالیتهای شرکتهای زیر مجموعه "گروه صنعتی پارس ساختار"، بر پایه تامین قطعات و تجهیزات برای خطوط انتقال نیرو، پست های نیروگاهی، صنایع ذوب و فولاد، انواع ورقهای گرم و سرد و گالوانیزه، تامین مواد اولیه و مواد معدنی و دیگر اهداف بازرگانی مرتبط با این برند تجاری بود. اما پس از از تحقق اهداف اولیه، برنامه ریزیهای لازم توسط مدیران ارشد و سیاستگذاران این مجموعه برای توسعه فعالیتهای این شرکت در تمامی امور بازرگانی مرتبط انجام گرفت و اینک گروه بازرگانی تامین کالا آشنارام افتخار دارد مدعی همکاریهای ثمربخش بازرگانی در سطحی گسترده، رضایت آفرین و ایمن با بسیاری از بزرگان خوش نام صنعت و تجارت کشوری و بین المللی باشد.

نمای کلی شرکت

سخنی از مدیر عامل آشنارام

مهندس حبیب علیپور

یکی از مهمترین چالشها و اهداف شرکتهای پیشرو، ارتقای روز افزون شاخصهای مرتبط با بهره وری و به ثمر رساندن توانمندیهای موجود تا رسیدن به اهداف عالی تعریف شده سازمانهای ذیربط می باشد. در جهان بسیار سریع امروزی که داده ها و وظایف سازمانی در کلافهای به هم تنیده، دنیای کسب و کار را تحت الشعاع خود دارند، قدرت اندیشه و باور انسانهاست که تمایزی ژرف بین ره پویان مسیر موفقیت و نظاره گران منفعل را رقم خواهد زد. شرکت بین المللی تامین کالا آشنارام این توفیق را دارد که با تکیه بر ارزشهای والا و بهره مندی از وجود متخصصان ژرف اندیش و سخت کوش قدم در راه گذارده و با تعهد پیاده سازی استانداردهای بالای مدیریتی، سرعت، دقت و کیفیت مبتنی بر دانش و فن آوری را رسالت خویش بداند. مجموعه مدیریتی شرکت بر این باور است که با بهره گیری از خلاقیت و نوآوری جوانان نخبه در کنار تجربه بزرگان و پیران راه و رعایت عملی اصل مشتری مداری خواهد توانست به عنوان یک شرکت سرآمد و ممتاز در تعاملات بازرگانی منطقه ای و بین المللی نقش آفرینی کند.

پست الکترونیک : info@parssakhtar.com

اهداف آشنا رام

* نمايندگی رسمی فروش و صادرات ورق فولادی گالوانيزه گرم صنايع فولاد شهريار تبريز * بازرگانی محصولات فولادی، معدنی و صنعتی * تخصص در تامين مواد مصرفی کارخانه های صنعتی کشور * واردات و صادرات انواع کالاها و ماشين آلات * تهيه و تامين تجهيزات و ادوات داخلی و خارجی خطوط پست های فوق توزيع و انتقال نيروی برق * بازاريابی و توسعه بازارهای داخلی و خارجی کالاهای توليدی و صنعتی

با گروه شرکت های پارس ساختار آشنا شوید.