title

درباره آشنارام

شرکت تامین کالای آشنارام در سال 1395 با هدف ایجاد ساختارهای بازرگانی توانمند، تاسیس و ثبت رسمی گردید. هدف‌گذاری اولیه این شرکت، با توجه به گسترش روز افزون فعالیت‌های شرکت‌های زیر مجموعه "گروه صنعتی پارس ساختار"، بر پایه تامین قطعات و تجهیزات برای خطوط انتقال نیرو، پست‌های نیروگاهی، صنایع ذوب و فولاد، انواع ورق‌های گرم و سرد و گالوانیزه، تامین مواد اولیه و مواد معدنی و دیگر اهداف بازرگانی مرتبط با این برند تجاری بود.

دانلود کاتالوگ
rectangle
news image

بازاریابی و توسعه بازارهای داخلی و خارجی کالاهای تولیدی و صنعتی

اطلاعات بیشتر
news image

فروش به بازار داخل و صادرات ورق گالوانیزه گرم صنایع فولاد شهریار تبریز

با توجه به رسالت شرکت بازرگانی تامین کالا آشنارام بعنوان بازوی تجاری گروه صنعتی پارس ساختار، مسئولیت نمایندگی رسمی فروش داخلی و صادرات محصولات تولیدی سایر زیرمجموعه‌های این گروه صنعتی اعم از صنایع فولاد شهریار تبریز، ذوب نورد توانارام و … را بعهده دارد و خریداران محترم می‌توانند برای خرید از این مجموعه با بازرگانی تامین کالا آشنارام تماس حاصل فرمایند.

اطلاعات بیشتر
news image

بازرگانی محصولات فولادی، معدنی و صنعتی

شرکت بازرگانی تامین کالای آشنارام سعی دارد با افزایش دانش خود در زمینه شناخت نیاز بازارهای داخلی و خارجی، در راستای تسهیل خدمت رسانی به صنایع مرتبط با فولاد و ساختمان و سایر صنایع نسبت به تامین نیاز آنها اقدام نماید، تا مرجعی کامل جهت تامین محصولات فولادی صنعتی و ساختمانی اعم از انواع ورق فولادی، انواع تیرآهن، میلگرد، پروفیل، لوله و نبشی و ناودانی باشد.

اطلاعات بیشتر
news image

واردات و صادرات انواع کالاها و ماشین آلات

شرکت تامین کالا آشنارام بعلت ماهیت بازرگانی خود توانایی تامین کلیه کالاها و خدمات و ماشین آلات مورد نیاز کارخانجات و شرکت ها را داشته و برای ارائه این خدمات آماده همکاری با سایر شرکت ها می باشد.

اطلاعات بیشتر

همکاری با ما

شرکت تامین کالا آشنارام در راستای تقویت نیروی انسانی مورد نیاز از واجدین شرایط و افراد متخصص و متعهد دعوت به همکاری می‌نماید.

کمبود انرژی و خود تحریمی‌ها، جدی‌ترین چالش‌ فولادی‌ها
اخبار
SHAHRYAR

کمبود انرژی و خود تحریمی‌ها، جدی‌ترین چالش‌ فولادی‌ها

استفاده از صنعت فولاد در تولید،یکی ازعوامل تاثیرگذار در صنعت و اقتصاد کشور به شمار می‌آید. این عامل موجب سازندگی،توسعه یافتگی و پیشرفت کشور و جوامع مختلف شده است. با نگاهی دقیق‌تر به زندگی روزمره خود متوجه حضور صنعت فولاد می‌شوید که هر روز با آن سروکار دارید.بخش زیادی از تجهیزات و قطعات مورد استفاده […]

مشاهده بیشتر
یکپارچگی و اتحاد قلبی و عملی اصلی ترین مولفه رشد و توسعه
اخبار

یکپارچگی و اتحاد قلبی و عملی اصلی ترین مولفه رشد و توسعه

در طول دوران زندگی خود که سعی کرده ام در عرصه کسب علم و بکار دانش و بستن آن در تولید و کار آفرینی بگذرانم، همواره تمامی اوقات خود را با دو عملکرد فکری ایجاد سوال و یافتن پاسخ آن سپری نموده ام. به واقع اعتقاد راسخ دارم که چون می توانم سوال کنم و […]

مشاهده بیشتر
cover
title

فصلنامه جدید

مطالب مهم این فصلنامه

  • درخشش معدن سنگ آهن بالستان بر تارک قلب آذربایجان
  • پارس ساختار واحد نمونه آذربایجان شرقی
فصلنامه جدید
بازرگانی و تامین کالای آشنارام

گروه صنعتی پارس ساختار با پایبندی به ارزش های حقیقی جامعه و اخلاق تجاری و با سرلوحه قرار دادن مشتری مداری، کیفیت محوری و دانش در تمام زمینه های فعالیت این مجموعه، به سوی توسعه گرایی گام بر می دارد و با تلاش بیوقفه در پی آن است کـــه موقعیت خود را بعنوان یکی از شـــرکتهای خصوصی پیشـــرو در ایران حفظ کند تا بتواند به شـرکای خـود کمک کند تا به نتایج دلخواهشـان دست یابند.