title

درباره آشنارام

شرکت تامین کالای آشنارام در سال 1395 با هدف ایجاد ساختارهای بازرگانی توانمند، تاسیس و ثبت رسمی گردید. هدف‌گذاری اولیه این شرکت، با توجه به گسترش روز افزون فعالیت‌های شرکت‌های زیر مجموعه "گروه صنعتی پارس ساختار"، بر پایه تامین قطعات و تجهیزات برای خطوط انتقال نیرو، پست‌های نیروگاهی، صنایع ذوب و فولاد، انواع ورق‌های گرم و سرد و گالوانیزه، تامین مواد اولیه و مواد معدنی و دیگر اهداف بازرگانی مرتبط با این برند تجاری است.

دانلود کاتالوگ
rectangle
news image

بازاریابی و توسعه بازارهای داخلی و خارجی کالاهای تولیدی و صنعتی

اطلاعات بیشتر
news image

فروش به بازار داخل و صادرات ورق گالوانیزه گرم صنایع فولاد شهریار تبریز

با توجه به رسالت شرکت بازرگانی تامین کالا آشنارام بعنوان بازوی تجاری گروه صنعتی پارس ساختار، مسئولیت نمایندگی رسمی فروش داخلی و صادرات محصولات تولیدی سایر زیرمجموعه‌های این گروه صنعتی اعم از صنایع فولاد شهریار تبریز، ذوب نورد توانارام و … را بعهده دارد و خریداران محترم می‌توانند برای خرید از این مجموعه با بازرگانی تامین کالا آشنارام تماس حاصل فرمایند.

اطلاعات بیشتر
news image

بازرگانی محصولات فولادی، معدنی و صنعتی

شرکت بازرگانی تامین کالای آشنارام سعی دارد با افزایش دانش خود در زمینه شناخت نیاز بازارهای داخلی و خارجی، در راستای تسهیل خدمت رسانی به صنایع مرتبط با فولاد و ساختمان و سایر صنایع نسبت به تامین نیاز آنها اقدام نماید، تا مرجعی کامل جهت تامین محصولات فولادی صنعتی و ساختمانی اعم از انواع ورق فولادی، انواع تیرآهن، میلگرد، پروفیل، لوله و نبشی و ناودانی باشد.

اطلاعات بیشتر
news image

واردات و صادرات انواع کالاها و ماشین آلات

شرکت تامین کالا آشنارام بعلت ماهیت بازرگانی خود توانایی تامین کلیه کالاها و خدمات و ماشین آلات مورد نیاز کارخانجات و شرکت ها را داشته و برای ارائه این خدمات آماده همکاری با سایر شرکت ها می باشد.

اطلاعات بیشتر

همکاری با ما

شرکت تامین کالا آشنارام در راستای تقویت نیروی انسانی مورد نیاز از واجدین شرایط و افراد متخصص و متعهد دعوت به همکاری می‌نماید.

اقدامات بی‌بدیل شرکت فولاد مبارکه در زمینه فروش
اخبار
ASHNARAM

اقدامات بی‌بدیل شرکت فولاد مبارکه در زمینه فروش

دکتر نواده اباذر رئیس هیئت مدیره انجمن فولاد آذربایجان گفت: به‌ طور کلی سنگ بنای شرکت فولاد مبارکه بر اساس پویایی، توسعه و رشد کمی و کیفی بنا نهاده شده است؛ به همین دلیل از ابتدا تا به امروز، همچنان این شرکت برای بهبود کیفیت خود برنامه‌های مستمری را اجرا کرده است. به گزارش پایگاه […]

مشاهده بیشتر
وزیر اقتصاد ارمنستان در بازدید از غرفه پارس ساختار در نمایشگاه مناطق آزاد ایران درایروان؛ استقبال از توانمندی های پارس ساختار/ رویدادهای اقتصادی را در توسعه روابط موثر می دانیم
اخبار
HAMTA

وزیر اقتصاد ارمنستان در بازدید از غرفه پارس ساختار در نمایشگاه مناطق آزاد ایران درایروان؛ استقبال از توانمندی های پارس ساختار/ رویدادهای اقتصادی را در توسعه روابط موثر می دانیم

به گزارش دفتر ارتباطات و رسانه ای گروه صنعتی پارس ساختار، کروپیان وزیر اقتصاد ارمنستان پس از افتتاح نمایشگاه عرضه بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد در ایروان با حضور در غرفه گروه صنعتی پارس ساختار ضمن تمجدید و استقبال از توانمندی های گروه صنعتی پارس ساختار در حوزه های مختلف […]

مشاهده بیشتر
cover
title

فصلنامه جدید

مطالب مهم این فصلنامه

  • جبران کمبود ورق در بازار فولاد با را اندازی کارخانجات نورد سرد و گرم
  • دیدارهای رییس انجمن فولاد آذربایجان در حاشیه نمایشگاه متال اکسپو استانبول
فصلنامه جدید
بازرگانی و تامین کالای آشنارام

گروه صنعتی پارس ساختار با پایبندی به ارزش های حقیقی جامعه و اخلاق تجاری و با سرلوحه قرار دادن مشتری مداری، کیفیت محوری و دانش در تمام زمینه های فعالیت این مجموعه، به سوی توسعه گرایی گام بر می دارد و با تلاش بیوقفه در پی آن است کـــه موقعیت خود را بعنوان یکی از شـــرکتهای خصوصی پیشـــرو در ایران حفظ کند تا بتواند به شـرکای خـود کمک کند تا به نتایج دلخواهشـان دست یابند.